Zombie .. někdy se tak cítím po ránu, než si dám kafe
 

Zombie - skupina

Zombie – flesh eaters

Třída: Necros

Hodnost: Nižší démon

Frakce: Blood Zombie, Grave Lurker

Flesh eaters

Toto jsou oběti démonické invaze, jejichž duše byly uvězněny odporném hnijícím masu svých nyní neživých těl. Jejich záliba v brutálním požírání obětí dala těmto nejméně myslícím neživým jméno Flesh eaters (požírači masa). Ačkoli vypadají, jako že se bezcílně šourají, když je vidíte zdálky, jakmile spatří – nebo snad ucítí - čerstvou kořist, pohybují se rychle. Když se pohybují, vydávají jejich potrhaná těla různí strašidelné zvuky, a ze zničených hrdel se ozývá ostré chraptění a dýchavičné vzdechy, které jsou napoprvé dost znepokojující.

Miliony, které zemřely v posledních dnech lidstva, vytvořily nekonečnou zásobu těchto mučených tvorů. Stejně jako v životě, i ve smrti se chodící mrtvoly rozdělují do různých frakcí, každá se svými přednostmi a slabostmi

Blood zombie

Neustále promáčené tekutinou, jsou tyto ohavné zombie přitahovány pachem lidské krve. Jejich mrtvé maso naložené v hustém, téměř želatinovém povlaku sražené krve neustále dostává živiny a díky tomu jsou fyzicky silné a odolné proti poškození. Některé se dokonce dokáží zregenerovat, pokud nebyly úplně zničeny.

Grave lurker

Tato znetvořená monstra se odporně táhnou přes terén a hledají maso čerstvých obětí. Jejich polámané údy a šedá bezkrevná kůže jsou skutečně nechutné na pohled dokonce i pro otrlé válečníky. Mají překvapivé schopnosti skákat a často nachytají dobrodruhy, kteří nedávají pozor.

Artworky

zombie art1 zombie art2
Kliknutím obrázky zvětšíte
zombie art3
zombie konc1

 

Info o hře

Démoni