Jestli se doma pořežete i při porcování kuřete, tak tohle pro vás nebude
 

Zbraně třídy sword

Uvedeny jsou pouze zbraně, o kterých je známo, jak vypadají a jaké mají přibližné vlastnosti.

Corrupt Blade

škoda: Toxic - jed(přímá) corrupt blade

Klik pro větší obrázek
+
obr2-3d

Když jsou zajištěny před démony, mohou tyto temné meče - dark blades - být ovládány a nošeny válečníkem, který má dostatečně silnou mysl a duši. Dávné runy vyryté v zubatém, černém ostří vyzařují ohavnou sílu, a emitují obláčky škodlivých výparů. Pouhý dotyk tohoto meče může být smrtelný, a když je použita síla, je devastující.

Cricket bat

škoda: fyz přímá cricket bat

Klik pro větší obrázek
+
obr2-3d

Obyčejná věc používaná po generace na celém světě. Tyhle posvěcené verze mohou rozbít lebku démona stejně rychle jako Anglie vyhrává Ashes (???). Požehnané v pradávných obřadech a vzýváních, je dřevo těchto pálek tvrdší než ocel, avšak stále si zachovává lehkost a vyváženost. Jednoduchá zbraň, ale práce se s ní udělá.
popisekJestliže se hráč kriketu například rozhodne jít do školy a umlátit několik lidí kriketovou pálkou, což se může snadno stát, zakážeme snad kriketové pálky? -Princ Philip 1996

Firebrand

škoda: Ohnivá přímá, oheň splaš firebrand

Klik pro větší obrázek
+
obr2-3d, artwork

Masivní pilovité ostří tohoto meče vytváří unikátní a smrtící siluetu. Když je vyvolána esence věčného ohně, jež cirkuluje a tančí okolo meče, stává se devastující zbraní - používá opravdové ohně pekla v boji proti démonům, kteří vstoupili na zemi.
popisekHorkým ostřím smaží nepřátele

Molten edge

škoda: oheň přímá, oheň splaš molten edge

Klik pro větší obrázek
+
obr2-3d

Tajemné energie, které vymezují a tvarují ohnivé ostří této zbraně umožňují jejímu majiteli nést proti nepříteli skutečnou esenci ohně. Žár emitovaný z Molten Edge umožňuje snadno rozkrájet i to nejtlustší brnění ale je potřeba to hodně cviku, aby se při tom člověk nezranil
popisekVezmi si tento meč. Jeho jas je jako víra, jeho ostří je naděje, jeho záštita je charita. Použij ho správně. -Výtah z Templar Right of Profession

Negotiator

škoda: fyzická přímá negotiator

Klik pro větší obrázek
+
obr2-3d, artwork, koncept

Nejstarší templářský meč, jehož mocné ostří je vykováno tak, aby se dostalo i přes nejtěžší obranu démonů. Je naplněn svatou enrgií a vykován z čistého Palladia, což z něj činí zbraň, která je dost lehká na to, aby ase dala používat jako jednoruční a dost ostrá, aby rozkrájela téměř jakoukoli substanci.

Shockblade

škoda: elektr přímá shockbladet

Klik pro větší obrázek
+
obr2-3d

Tato zbraň boje zblízka spoléhá ne na ostrost čepele ale vyvolané elementy blesků. Naplněna esencí oblohy, elektrická energie tančí okolo čepele jakmile byla tasena. O mocných výbojích, které generuje při zasažení nepřítele, se ví, že kompletně zničí neurální systém démonů, dávaje tak svému nositeli příležitost stupňovat útok, než se příšera zregeneruje.
popisekNejlepší přítel nejjasnějšího rytíře, nástroj spravedlnosti, naděje pro slabé, cesta krve pro nepřátele (-templářská bojová píseň)

Credits

Thanks to Vecna_reborn at Flagshipforums for detailed info from the video.
Thanks to Kokeeno from flagshipfollower for texts from the videos that I was not able to read at the original.

Čtěte také:

Info o hře

Zbraně a výstroj