Tohle je jako s auty, čím větší puška, tím větší .. ehm .. chlap?
 

Zbraně třídy rifle

Příklad několika zbraní s popisy převzatými z původního ofic webu hellgatelondon.

Cluster rifle

škoda: fyzická přímá + splaš cluster rifle

Klik pro větší obrázek
+
obr2-FPS, artwork1, artwork2, artwork3

Cluster Rifle je jedna ze standardních ale vysoce flexibilních zbraní používaných ve válce proti démonům. Ty přerostlé hlavně umožňují používat vysoce explozivní střely velké ráže při zachování kadence. Pokud zvolíte správnou taktiku co se týká raket, může být tahle zbraň použita stejně dobře na spoustu druhů potvor.

V praxi se Cluster rifle používá jako podpora na dálku a na zatlačování nepřátel. Je zvláště účinná k rozprášení tlup druhořadých potvor, které bývají ve skupinách, jako třeba zombíci. Při zásahu každá střela exploduje na několik různých projektilů, které se řítí k sousedním potvorám. Protož je také Cluster rifle extrémně smrtící, když se namíří na hejno vzdušných nepřátel na nízké úrovni, jako je třeba Soul Reaper.
popisek:Střílí explozivní střely v přibližném směru, kde je nepřítel.

HARP

škoda: elektrická přímá harp

Klik pro větší obrázek
+
obr2-FPS, obr3-3d, obr4-3d, artwork

HARP je velké dvouruční zařízení, které obsahuje jak elektrické tak sonické generátory. Rezonanční projekce je dosaženo pomocí generátoru statického pole, má tvar dopředného oblouku a slouží jako vedení pro oscilující sonické vlny.
Původně to bylo vymyšleno pro odklízení trosek z podzemních chodeb.

Brzy ale byla technologie HARP (Harmonic Resonance Projection) použita i v boji proti silám temnoty. Pomalu oscilující zvukový svazek, vedený elektrickými částicemi, se používá k rozechvění objektů na náhodných frekvencích. Výsledky jsou poněkud odlišné v závislosti na povaze cíle. Neorganické objekty mají tendenci vibrovat zpočátku pomalu, nabírají rychlost po asi 3 - sekund, dokud se neroztrhnou. Organické cíle mívají většinou narušeny vnitřní neurální systémy a jsou paprskem znehybněny.

Spark rifle

škoda: elektrická přímá spark rifle

Klik pro větší obrázek
+
obr2-FPS, obr3-3d, artwork

Spark rifle umí generováním rychlých elektromagnetických pulsů pomocí miniaturních Teslových cívek vytvořit doslova bouři jisker Tyto vysoce intenzivní výšlehy jsou krátké co do trvání ale mají mimořádně učinný výsledek. Jakýkoli prostředek, který se použije na vylepšení Tesla generátoru, vylepší účinek zbraně.

Tempest rifle

škoda: elektrická přímá tempest rifle

Klik pro větší obrázek
+
obr2-FPS, obr3-3d

Zbraň je pojmenována po římském bohu bouří podle silných elektrických blesků, které se uvolňují při střelbě. Těžká útočná puška Tempest je další ze zbraní, které byly použity armádou v posledních měsících války proti démonům.

Tempest používá kombinaci silného magnetického pole a elektrického proudu o vysokém napětí pro vytvoření výboje elektrických "koulí". Je navržena na poškozování co nejvíce nepřátel najednou, palebný vzorec je proud nezávislých projektilů, které se pohybují po náhodných dopředných trasách

Viral lance

škoda: jedová přímá viral_lance

Klik pro větší obrázek
+
obr2-FPS, obr3-3d

Zbraň vyplivne proud tekutého prastarého jedu, který vykoupe cíl ve smrtící nákaze. Dosah zbraně je úctyhodný a to z ní dělá favorita pro ty, kdo raději likvidují nepřátele z bezpečné vzdálenosti.

Zeus rifle

škoda: jedová přímá zeus_rifle

Klik pro větší obrázek
+
obr2-FPS, obr3-3d

Zbraň je pojmenovaná podle řeckého boha nebe a počasí a určitě by na ni byl pyšný. Vysílá výboj mnoha elektrických koulí, které se dělí a pohybují v neurčitém vzorci, což sice ztěžuje zaměření ale zároveň znemožňuje nepřátelům se krýt. Zeus rifle je vysoce efektivní proti velkým skupinám a běžně se používá na boj v otevřeném prostranství.

Credits

Thanks to Vecna_reborn at Flagshipforums for detailed info from the video.
Thanks to Kokeeno from flagshipfollower> for texts from the videos that I was not able to read at the original.

Čtěte také:

Info o hře

Zbraně a výstroj