Jojo, kolty proklatě nízko a harmonika v dálce... troška nostalgie nikoho nezabije.
 

Zbraně třídy pistol

Příklad několika zbraní s popisy převzatými z původního ofic webu hellgatelondon.

Blaze pistol

škoda: oheň (Splaš) blaze pistol

Klik pro větší obrázek
+
obr2-FPS

Pistole je navržena tak, aby způsobovala masivní časovanou explozi. Je to spojení prastarého vzorce, pečlivého řemeslného zpracování a špičkové technologie. Podobá se malé ruční kuši. Špička projektilu ve tvaru šípu je vykována z palladia, což jí umožňuje zapíchnout se i do nejtlustšího krytu démonů. Tělo šipky je vyplněno Řeckým ohněm a je uděláno tak, aby doslova degenerovalo do vznícení, a způsobilo tím co nejrozsáhlejší a smrtící výbuch, který démoni neočekávají, domnívajíce se, že zásah samotný byl to, čeho se měli bát. Výsledky jsou okázalé a stojí za to čekání

Firestarter

škoda: oheň (přímá) firestarter

Klik pro větší obrázek
+
obr2-3d, obr3-FPS

Tahle malá a snadno přenosná zbraň může snadno vznítit hořlavý materiál nebo nepřátele uvolněním koncentrovaného proudu Řeckého ohně. Útok Firestarteru je tak koncentrovaný, že ačkoli se dá použít vždy jen proti jednomu nepříteli najednou, pravděpodobnost, že cíl bude přehřátý až k bodu výbušného vznícení, je velmi vysoká
popisek: Lepší než scorcher, s menším dosahem ale brutální škodou, protože je škoda založena na ohni, je vhodná na těsné tlupy démonů, ačkoli se zaměřuje na jeden cíl.

Grappler

škoda: není grappler

Klik pro větší obrázek
+
obr2-3d, obr3-3d

Grappler dělá přesně to, co jeho jméno implikuje. Vystřeluje provaz splétaného Palladia a bezpečně zaklapne na cíl a rychle jej přitáhne do dosahu meče. Je to obzvlášť účinné proti útoku seshora, což okamžitě likviduje jejich největší taktickou výhodu.

Grenadier

škoda: fyz splaš fire splaš grenadier

Klik pro větší obrázek
+
obr2-3d, obr3-FPS

Tato zbraň vkládá prastarý mýtus do vysoce modifikovaného granátometu. Grenadier používá náboje naplněné dlouho zapomenutou alchymistickou směsí známou jako Řecký oheň a proto je velmi vhodný pro spalování ďábelských cílů. V praxi ta zbraň vrhá granáty, které se vznítí na ohnivý splaš a vyplní cílovou oblast extrémně žhavým, dlouho hořícím ohněm, který je podivně odolný proti vodě a chemickému hašení.
Zbraň je pojmenována po známých britských útočných oddílech ze 17-18.století, které měly pověst odvážných a nebojácných vojáků. Grenadier je taktická podpůrná zbraň, která je templáři často využívána. Ačkoli byly vytvořeny i jiné druhy munice, náboje se Svatým ohněm jsou standardní.

Plagueblaster

škoda: jed splaš plagueblaster

Klik pro větší obrázek
+
obr2-3d, obr3-FPS

Bizarní vynález, který vypadá více jako přenosná laboratoř šíleného vědce než jako zbraň. Plagueblaster může být modifikován mnoha způsoby, což jej dále posunuje do experimentální polohy. Rychlopalné dávky vysoce toxických explozivních projektilů z něho dělají skutečně smrtící experiment.
popisek: Temné nástroje vytvořené podivnou myslí, to jsou ony. Použít hloupost démonů proti nim samým je nebezpečná práce. Černá smrt není nic, s čím by si lidé mohli zahrávat Aspoň někteří ..

Rebounder

škoda: fyzická přímá + splaš rebound

Klik pro větší obrázek
+
obr2-3d, obr3-3d, obr4-FPS

Protože byla vytvořena démony, zůstává vnitřní mechanismus této zbraně záhadou. Krátké, rychlé výbuchy, které zbraň vystřeluje, jsou částečně energie, částečně fyzické povahy a mají podivnou elasticitu. Ovládání zbraně je také poněkud obtížné, což vede k bláznivým vzorcům střelby, kdy střely skáčou a odrážejí se než se vrátí zpět do podsvětí, odkud pocházejí.

Scorcher

škoda: oheň splaš scorcher

Klik pro větší obrázek
+
obr2-3d

Scorcher používá alchymistické element známý jako Řecký oheň. Ničí cíl působivým efektem. Je navržen pro boj na krátkou vzdálenost a je všeobecně používán ve spojení se zbraní nablízko (meč)

Shockwave

škoda: fyzická shockwave

Klik pro větší obrázek
+
obr2-3d, obr2-3d, obr3-FPS, koncept

Shockwave představuje další geniální použití technologie HARP. Emituje elektricky nabité sonické vlny. Toto zřízení působí škodu a zároveň omračuje jakýkoli cíl v dosahu. Na jedno kliknutí vznikne kruhový výbuch centrovaný na uživatele, jak jednoduché na ovládání. Jediná nevýhoda zbraně je relativně malý (15-20 stop) poloměr dosahu.

Spike bolter

škoda: fyzická přímá spike_bolter

Klik pro větší obrázek
+
obr2-3d, obr3-FPS, artwork

6 rychle rotujících hlavní umožňuje extrémně rychlou kadenci což více než vyvažuje o velký rozptyl střel u Spike bolteru. Je navržen pro střelbu evelkého množství ostřených palladionových kulek jehlovitého tvaru. Díky vysoké rychlosti projdou tenké střely skrze nejtlustší kůži démonů stejně jako může párátko udělat díru v telefonním sloupu
popisek: Rychlostí střelby - 8 jehlovitých projektilů za sekundu - nahrazuje spike bolter to, co mu chybí na přesnosti. Nakonec, kdo by se staral o přesnost, když děláte z nepřítele jehelníček

Vulcan bolter

škoda: oheň přímá, oheň splaš vulcan_bolter

Klik pro větší obrázek
+
obr2-3d, obr3-FPS, artwork

Osobní obranná zbraň Vulcan je jedna z pokročilých armádních zbraní používaných v posledních dnech invaze. Je překvapivě účinná proti malým démonům ale její nasazení do bitvy bylo příliš pozdě a příliš málo. Ačkoli většina nejpokročilejších zbraní nebyla schopna démony zastavit, Vulcan bolter je v rukou dobře vycvičeného dobrodruha vysoce užitečná a smrtící zbraň
popisek: Ačkoli je to nepřesná rychlopalná zbraň, jsou její vysoce hořlavé projektily extrémně účinné proti tlupám nepřátel.

Credits

Thanks to Vecna_reborn at Flagshipforums for detailed info from the video.
Thanks to Kokeeno from flagshipfollower for texts from the videos that I was not able to read at the original.

Čtěte také:

Info o hře

Zbraně a výstroj