Spotřebujte do data vyznačeného na obalu!
 

Spotřební věci v Hellgate Global

Jsou to lahvičky na zvýšení zdraví, many, obrany, teleporty, rozebraný materiál a přísady pro craftování ...

Health injectors (basic, large, medium, advanced, nanodyne) - obnovují určité množství zdraví podle druhu. Interval použití je 10s. Mají také 4s společný interval prodlevy s powerpacks. Ty červené bonbonky dostanete na začátku hry.

Powerpacks (basic, large, medium, advanced, nanodyne) - obnovují určité množství power podle druhu. Interval použití je 10s. Mají také 4s společný interval prodlevy s health injectors. Nabízejí se na klávesu ctrl, když nemáte power. Ty modré bonbonky dostanete na začátku hry.

Toxin/antitoxin/antivenom/antidote injector/neutralizer/counteragent - protijedy, mají různé názvy ale vypadají jako šedá injekce. Odstraňují následky otravy (poison) a zajišťují obranu proti otravě na 60s. Výše obrany i cena se liší podle druhu. Interval použití: 60s. Padají z potvor a dají se koupit u NPC. Nabízejí se na klávesu ctrl při otravě (zelená a zpomalená postava).

Fire retardant/extinguisher/supressor - zadusí hoření a přidávají obranu proti ignite (zapálení) po dobu 60s. Interval použití: 60s. Výše obrany i cena se liší podle druhu. Nabízejí se na klávesu ctrl, když hoříte.

Gyro brace/shunt/brace/stabilizer - zruší omráčení (stun) a přidávají obranu proti omráčení po dobu 60s. Interval použití: 60s. Výše obrany i cena se liší podle druhu. Nabízejí se na klávesu ctrl, když vás něco omráčí (postava se kymácí a nereaguje).

Spectral brace/stabilizer/harmonizer - odstraní fázování a přidávají obranu proti phase (fázi) po dobu 60s. Interval použití: 60s. Výše obrany i cena se liší podle druhu. Nabízejí se na klávesu ctrl, když jste rozfázovaní (růžové blikání postavy).

Shock shield/screen/guard - odstraní shock a přidávají obranu proti shock (šoku) po dobu 60s. Interval použití: 60s. Výše obrany i cena se liší podle druhu. Nabízejí se na klávesu ctrl, když jste v šoku (modré roztřesení).

Shield booster/emitter/capacitor - obnoví štíty a přidá bonus. Interval použití: 60s. Výše bonusu ke štítům i cena se liší podle druhu. Nabízejí se na klávesu ctrl.

Adrenaline pills - zvýší rychlost pohybu na dobu 30s. Nedají se koupit u NPC, vypadávají z potvor nebo je možné koupit v premium shopu. Nabízejí se na klávesu ctrl, když dlouho běžíte.

Ressurect scrolls Dostanete je na začátku hry nebo při nějakém eventu nebo je možné koupit v premium shopu. Po levlu 21 umožní okamžité oživení zemřelé postavy bez penalizace (volba oživení za paladium po levlu 21 už nefunguje).

PRD - personal relocation device - návratový portál. Vytvoří obousměrný portál do posledně navštívené stanice, kterým se lze vrátit zpět na bojiště (na rozdíl od skillu Recall, kterým se lze dostat pouze do stanice ale ne zpět). Stojí 800 pala u NPC obchodníků

Analyzer - pro identifikaci věci označené otazníkem. Potřebujete mít analyzery v inventáři, aby fungovala "lupa" v kruhovém menu u věci. Padají z potvor nebo se kupují u NPC, 70pala/ks.

Nanoshards získáte při rozebírání materiálu (spíše z rare a legendary) nebo padají náhodně z potvor, u některých bossů padají vždy. Nanoshardy nemůžete koupit u NPC obchodníků, jen na marketu. Spotřebovávají se při upgrade věcí v nanoforge nebo při receptu na tvorbu mythic věcí v transmogrife cube.

Sacred fragments vypadávají v první části hry z bossů a hlavně Hell messengerů. Potřebujete je na tvorbu unikátních věcí z receptů (blueprints) a při receptu na tvorbu mythic věcí v transmogrife cube.

Advanced fragments padají z bossů v katakombách (Parliament square. Potřebujete je při receptu na tvorbu mythic věcí v transmogrife cube.

Scrap material - vzniká při rozebírání věcí, může být v normální nebo rare kvalitě. Je potřeba pro upgrade v nanoforge a při tvorbě věcí u craftsmenů a z blueprints.

Tech components - vznikají při rozebírání věcí pro huntery, mohou být v normální nebo rare kvalitě. Je potřeba pro huntery při upgrade v nanoforge a při tvorbě věcí u craftsmenů.

Runic fragments - vznikají při rozebírání věcí pro kabalisty, mohou být v normální nebo rare kvalitě. Je potřeba pro kabalisty při upgrade v nanoforge a při tvorbě věcí u craftsmenů.

Blessed shards - vznikají při rozebírání věcí pro templáře, mohou být v normální nebo rare kvalitě. Je potřeba pro templáře při upgrade v nanoforge a při tvorbě věcí u craftsmenů.

Dark stones padají z bossů v Edo castle (quest v Charing cross station, neuzavírejte si ho) a vTokyo. Potřebujete je při receptu na tvorbu mythic věcí v transmogrife cube.

Cryptex padají z bossů a jsou potřeba až v Tokyo expansion pro base defense. Pár si jich schovejte.

Essences padají z bossů, barvy se liší podle kasty potvor. Potřebujete je ve Stonehenge k otevření průchodu do pelechu 4 nižších bossů, jejichž hlavy musíte sehnat, abyste mohli zabít Molocha. Sbírejte, schovávejte, z Molocha padají dobré věci.

poslední změna: září 2011

Info o hře

Zbraně a výstroj