Chtěla jsem větší prsa ale prý udělali jen malé brnění .. tss, koho zajímá brnění? Prsa mají být vidět!
 

Tvorba postavy

Hru začnete tím, že si vytvoříte postavu. Zvolíte typ (třídu) postavy, což je určující pro to, jakým stylem budete později hrát, a jaké skilly (dovednosti budete používat).

tvorba postavy

 

U každé postavy můžete zvolit, zda to bude muž nebo žena. Pohlaví má ale vliv jen na vzhled, neovlivňuje skilly, statistiky ani styl hry.

panel postavy

Vyberete třídu postavy, zvolíte, zda to bude muž nebo žena, a pak už vybíráte z přednastavených možností vzhledu

 • vzhled obličeje, volíte i rasu
 • barva kůže
 • účes, i ženy mohou být plešaté
 • vousy pro muže, pro ženy nelze,
  ženy místo toho mají "accessories" - šperky jako piercing nebo náušnice
 • barva vlasů
 • barva očí
 • výška
 • váha (spíš "šířka")

Prý je omezen rozsah výšky a váhy, protože testeři vytvářeli samé malé tlusté postavy. A velikost prsou u žen se měnit nedá, máte po zábavě, hoši.

Ačkoli je barva kůže i vlasů omezena na realistické tóny, je možné vytvořit docela neobvyklé kombinace vousů, vlasů i barvy očí. Abyste odlišili vzhled postavy, můžete třeba udělat Asiata s modrýma očima a bílými vlasy, nebo afričana se žlutým trávníkem.

To, jak postava vypadá při hře je ovlivněno spíše nalezenými věcmi, vzhled bez helmy vidíte jen na obrazovce postavy, a to také uvidí vaši spoluhráči v interface pro partu, a proto je tolik možností pro volbu vzhledu hlavy. Ale i výstroj můžete upravovat pomocí barevných sad.

Pomocí tlačítka "Randomize" si můžete také nechat vzhled vygenerovat, a může z toho vzniknout třeba tmavě rudá kůže a stříbrné oči, které doslova září zpod obočí.

Máte tam možnost "Skip tutorial", což je pro každou postavu úvodní seznámení s hrou. Doporučuju ho v HGG nepřeskakovat, protože když to projdete, dostanete za odměnu achievment - pasivní skill.

Postavu si můžete při tvorbě otáčet a můžete "zoomovat", což se hodí při volbách obličeje a šperků.

Postava, když ji navrhujete, je oblečená v typickém brnění své třídy a má v ruce typickou zbraň, abyste měli představu, jak by mohla ve hře vypadat. Ta výzbroj je tak ze středních úrovní. Ale jak postavu vytvoříte, a začnete hrát, má na sobě jen začátečnické kalhoty a košili.

Security code

V pravém dolním rohu obrazovky je možnost zadat bezpečnostní kód, který chrání vaše postavy před neoprávněným použitím. Je to poslední záchrana, když vám někdo hackne account. A doporučuju si to nastavit, zvlášť jestli chcete kupovat pro postavu věci z Premium shopu. Objeví se panel pro zadání hesla.

Svůj Security code si někam zapište. Když ho zapomenete, musíte kontaktovat hellgatesupport@T3Fun.com a čekat, než to vyřeší.

Když vám hra hlásí, že in-game security is not confirmed, klikněte na zámek pod minimapou a zadejte svůj security kód na číselníku.

Poté, co postavu vytvoříte, dostanete se do úvodního trénovacího dungeonu, kde v HGG projdete tutoriál. (V HGL hned plníte svůj první úkol).

A trocha nostalgie .. takhle vypadaly původní návrhy obličejů v roce 2006...

 hlavy1 hlavy1 hlavy1

Přečtěte si také

poslední změna: červen 2011