K čemu mapa, prostě jdete tam, kde se ještě něco hýbe, a zabijete to. Není co řešit.
 

Stanice

První sekce Londýnského metra byly otevřeny v lednu 1863. Od té doby bylo mnoho vybudováno a z velké části Svobodnými zednáři. Nejenže poskytovalo příjemný a ekonomický dopravní prostředek pro obyvatele Londýna, znamenalo také zakončení plánů Templářů na obranu Londýna

John Fowler a Benjamin Baker, hlavní inženýři a návrháři Londýnského metra pocházeli z rodin hluboce svázaných se svobodnými zednáři. Každá várka cementu použitá v původní konstrukci stanic metra jimi byla osobně kontrolována, aby se ujistili, že byla použita velmi zvláštní alchymistická směs. Tajemství tohoto vzorce bylo předáno do dalšího století a umožnilo Templářům a Svobodným zednářům vytvořit bezpečné útočiště před silami Pekla.

Covent Garden Station

Stanice The Covent Garden, která byla jednou z nejživějších v síti metra, nemá žádné eskalátory - jen výtahy - což velmi zpomalovalo pohyb pasažérů. Ale také to z ní udělalo vysoce obranyschopnou lokaci, a rovněž brzký cíl démonů. Je zřejmé, že plány na přebudování stanice tak, aby pojala větší počet pasažérů, nebyly nikdy uskutečněny. .

Stanice je nejznámější tím, že se zde Templáři ubránili démonům v prvních dnech konfliktu. Brutální útok - stejný jako ten, který způsobil oddělení Tottenham Court line, byl se stejným záměrem veden i na the Covent Garden Station. Bitva znamenal doposud největší ztráty Templářů a skončilo jen díky tomu, že zatlačili démonické hordy zpět a vyhodili do vzduchu severní sekci stanice. Ten výbuch zničil většinu nepřátel pod tunami betonu a oceli.

Ačkoli Templáři zvítězili, bylo zkaženo tím že Covent Garden už nemůže být nikdy použita jako bezpečná zóna pro vytvoření komunitního centra. Stále ještě slouží jako základna obsazená jen nejnutnějším personálem - spíše sledovací post a waypoint než dopravní prostředek či útočiště. Existují zde otevřené trasy ale mnoho potencionálních tras do jiných částí města bylo uzavřeno jako součást obrany proti démonům.

 

Info o hře

Podmenu