Teď už chybí jen mouchy v příslušné velikosti a můžem to tu zabalit ...
 

Siege Fiend

Třída: Necros

Hodnost: Nižší démon

Pekelná kombinace pavouka a lidských těl. Tato gigantická monstra přivedla k poslednímu soudu mnoho odvážných duší. Vylučují toxin, který se shromažďuje v podivných nazelenalých krystalických výrůstcích na jejich zádech. Siege Fiend sesílá tento jed se smrtícím účinkem na své oběti.

Tato stvoření jsou chytřejší než vypadají, snad to má něco společného s těmi přerostlými lidskými lebkami, které tvoří jejich "obličej". Obrovská velikost dělá z Siege Fienda snadný cíl ale rychlost, s níž jeho jed zabíjí, nedovoluje zaváhání v boji.

Vývoj návrhu Siege Fiend

Gigantičtí pavouci na hraní.

Dokonce i kdyby lidské armády někdy opravdu věřily, že mají šanci porazit hordy démonů když první pekelné praskliny vyryly rány do tváře našeho světa – tato víra by se vypařila hned jak by je pozdravil Sieg Fiend.

Nic neříká tak přesvědčivě "hej, hlupáci, vy všichni dostanete na prdel" jako velký démonický pavouk se třemi lebkami před ohromným tělem. Jo, a taky má na zádech laserově zaměřovaný jedový minomet. Na ten nemůžete zapomenout.

Ano mami, fakt jsou tam příšery a my všichni umřeme .. vlastně, velmi brzy.

vyvoj siege fiend

Siege Fiend neboli Arachnida Bastardae začal docela skromně. Flagshipi jen přidali několik komentářů, co ještě by mohl mít, aby se ujistili, že vývoj bude postupovat správným směrem.

siegefiend
klik pro větší obrázek

 

Info o hře

Démoni