Taky bych chtěla sedět na řiti v kanclu na stanici, buzerovat hráče a vypadat ušlechtile.
 

NPC

NPC (non playing characters) - nehrající postavy jsou postavy řízené hrou. Jsou to obchodníci, vůdcové tříd postav, velitelé stanic, oddílů, lékaři, řemeslníci či náhodné postavy, které potkáte ve hře.

Většina NPC se vyskytuje ve stanicích, v boji je potkáte jen při některých misích nebo při náhodných událostech.

S NPC lze komunikovat. Když se k nim přiblížíte, uvidíte zelenou komunikační bublinu. Klikněte a začne dialog.

Pokud pro vás mají úkol, mají nad hlavou vykřičník.
Fialový vykřičník znamená, že jde o příběhovou misi, kterou musíte splnit, žlutý vykřičník je boční úkol, který můžete ale nemusíte plnit. Některé postavy zadávají bočních úkolů postupně víc, a dokud úkol nesplníte, další od nich nedostanete.
Pokud je nad hlavou NPC fialový nebo žlutý otazník, asi jste splnili misi a máte si jít pro odměnu. Tak neváhejte :-)
Bílý otazník znamená, že máte zadaný úkol a ještě jste ho nesplnili. Pokud se snažíte s NPC komunikovat, většinou vás odpálkuje stylem "Ty to ještě nemáš? Mazej zpátky"
Fialové uvozovky " " znamenají, pokec, většinou je to informace o dané NPC.

Řemeslníci mají nad hlavou zelený symbol Libry stejně jako obchodníci za pultem. Řemeslníci vám nabídnou vyrobit věci z donesených materiálů (rozmontovaných věcí). Ta nabídka se často mění, kontrolujte je pravidelně.

Doktoři mají nad hlavou červený kříž a momentálně nedělají nic. Co taky, když jsou všichni zdraví ...

Ve stanici je stálý personál - bývají tam stráže, které se s vámi nebaví, a technici, kteří vám občas nějaký úkol zadají.

NPC většinou stojí ve stanici a moc se nehýbou. Pokud mají vztah k úkolům, vidíte jejich pozici ve stanici na minimapě (žlutá/fialová kolečka) - viz obr.
Výjimka je Murmur, který cestuje všude za vámi a napovídá.

Informace o NPC můžete zjistit pravým tlačítkem v zelené komunikační bublině - klikněte pak na lupu.

Kdo je hlavní postava ve hře?

Vy. Hráč musí rozluštit o co jde, a v Hellgate:London je asi půl tuctu postav, které jsou kriticky důležité pro příběh. Jsou to například fanatičtí rytíři jako Brandon Lann, přemýšliví generálové jako Lord Arphaun, nějací ukecanci, hrubí vojáci, intrikující šílenci, sebevražední mechanici a archetypální hrdinové. To všechno v příběhu je.

Více se zde o jednotlivých postavách dozvíte v bočním podmenu, kde jsou rozčleněny podle stanic. U každé postavy bude časem obrázek z informacemi ze hry. Je to hlavně pro ty hráče, kteří hrají hru anglicky v multiplayeru, a chtěli by si přečíst české popisky, nebo pro ty z vás, kteří se momentálně nudíte, a ve hře na to pro všechno to zabíjení nemáte čas :-)

Zatím je info jen o pár postavách z Hellgate:London a dál už to pro HGL doplňovat nebudu.
V Hellgate Global hodně změnili i pozadí příběhu, takže informace z HGL jsou asi odlišné od HGG, a postupně je budu doplňovat, jak bude čas.

Čtěte také:

Poslední změna: červen 2011

Info o hře

Podmenu