Prý tech a rakety nejdou dát do focus device, jen do kvérů. No a co? My jsme elita, nepotřebujem nějaké střepy...
 

Mody

Překlad z oficiální stránky původního webu hellgatelondon

Popis jednotlivých modů

Ammo Clips - zásobníky munice

ammo

Ammo Clips modifikují typ škody nebo přesnost střelné zbraně tím, že dodávají nový typ munice. Zásobníky nesou náboje, které mohou mít technologický nebo magický druh škody. Mohou dodávat jakýkoli druh škody a proto jsou velmi přizpůsobivé.

Battery Packs - baterie

battery

Battery Packs je obecný název pro popis Modů, které mají přidávají různé druhy škody specifické skupině věcí. V těchto modech jsou používány různé energie z říše technologie i magie, které nabíjejí mody vším možným od jedu, chladu ohně až k omračující (nebo fyzické) škodě..

Fuel Tanks - palivo

fuelo

Fuel Tanks je nálepka používaná pro Mody, které předávají různé druhy škody na zbraně. Ať jsou vyrobeny pomocí standardní technologie, alchymistických vzorců či kombinací obojího, fungují pro jakýkoli druh škody

Relikty

relict

Relikty jsou dávné předměty, které obsahují mocné magické vlastnosti. Ačkoli jejich původ považuje za svatý, jsou to obvykle jen fragmenty věci, jejíž účel se ztratil v čase, nebo je to něco, co přišlo do kontaktu s osobou, která měla velké schopnosti. Templáři našli způsob, jak propojit tyhle relikty se svými zbraněmi a tak je učinit obzvlášť nebezpečné proti silám temnoty.

Rakety

rocket

Stejně jako Ammo Clips, rakety modifikují typ škody nebo přesnost střelné zbraně tím, že dodávají nový druh munice. Jsou navrženy pro použití v těžkých zbraních a mají náboje, jejichž škoda může být technologická nebo magická. Schopnost dodat účinek jakéhokoli druhu škody z nich dělá velmi ceněný Mod v boji proti největším démonům..

Artworky modifikovaných zbraní

clust rifle mody1 kvér s reliktama clust rifle mody2

Čtěte také:

Info o hře

Zbraně a výstroj