Tak tohle je pekelná varianta amerických mariňáků, jen o něco inteligentnější.
 

Minion - skupina

Minion

Třída: Primus

Hodnost: Nižší démon

Frakce: Blade Minion, Shock Minion

Mohutná, brutální stvoření s hubou plnou jako žiletka ostrých zubů. Tito démoni byli nazváni Minioni, protože jejich místo je jako pěšáci podsvětí. Minioni používají démony vytvořené zbraně, které se připevňují přímo ke konci paží, v některých případech dokonce paže nahrazují. Sortiment těchto zbraní je od ohavných zbraní k boji zblízka až k různým zbraním na dálku. Skupina těchto démonů může z hlídkování v Londýně udělat extrémně nebezpečnou záležitost..

Někteří démoni mají tuhé kožené řemeny, které jim visí z ramenních chráničů. K nim se dají připevnit dlouhé řetězy, které Minionům umožňují ovládat několik menších bestií – nebo něco horšího. Minioni se také jako Praví démoni mohou mezi sebou domlouvat. Několik se jich dokonce naučilo lidskou řeč a slyšet je volat na kořist není nic pro lidi se slabým srdcem

Existuje několik frakcí Minionů, a také mají jasně rozdělené úlohy v armádách Pekla. Ale všichni jsou smrtelně nebezpeční.

Shock minion

Kovové svorky, které nahradily ruce těchto tvorů, neslouží k uchopení něčeho ale jako vodič a ohnisko pro tajemné elektrické energie. Shock minion může převést tuto energii na kulové blesky, které jsou pak vystřelovány na velké vzdálenosti, nebo mohou být obě svorky spojeny dohromady a vytvořit mohutnou šokovou vlnu, které ničí nepřátele, kteří se dostali k minionovi příliš blízko nebo jej obklopují..

Blade minion

Jsou to působiví bojovníci v první linii démonické armády. Jejich paže byly vylepšeny masivními bodci, které jim umožňují probodnout i nejsilnější brnění. Jsou neuvěřitelně silní, a údery jejich masivních paží ničí a mrzačí při každém švihnutí.

Vývoj představy o minionovi:

Minion nebyl vždy ta hora hustě propletených démonických svalů obrněných peklem určených k vytrhání údů a života z lidí. Ani nebyl vždy ta hrozivá směsice jehlově ostrých drápů a hrubého masa. Jeho unikátní paralyzující vzezření bylo vlastně nejasné. Ale základní koncept Miniona byl vždy stejný

vyvoj miniona

Původní cíl s tímhle démonem byl udělat inteligentního humanoidního vojáka – vycvičeného pěšáka, který by vedl tlupy odporných bestií z podsvětí proti zanikajícím silám lidstva. Jednoduchý popis říká "Humanoid používající zbraně – humanoid pokrytý piktogramy. Ze součástek. Používá démonické zbraně a některé lidské zbraně. Vede nižší démony".

Naši umělci přišli s neurčitými liniemi, které se vyvinuly v tradiční démonické válečníky, ghoulům podobné šampiony, a nakonec Miniony jak je známe

minioni
klik pro větší obrázek

Artworky

minion art1 minon art2
Kliknutím obrázky zvětšíte
minion konc1 minon konc2

 

Info o hře

Démoni