"Bijte je, smažte je, travte je ... konečně můžete svobodně provozovat své zvrhlé choutky"
 

Minigame

Minigame (minihra) nemají vztah k příběhu, je to taková legrácka. V pravém dolním rohu nad koulí many jsou tři ikonky, které ukazují, co je třeba splnit. Když splníte požadavky všech 3 ikonek, vypadnou shůry (díky, ó nejvyšší) nějaké věci. Generují se v náhodné kvalitě i množství, může jich být 2 - 8.

Když splníte úkol daný některým symbolem, změní barvu. Když už je splnění úkolu na spadnutí, začne blikat a ukazovat, co ještě zbývá.

minigame

Z tutoriálu k Hellgate Global

Co ty ikonky všechno mohou znamenat, je v tabulce níže. Některé ikonky určují, jakým druhem škody musíte potvoru zabít (stačí ji tím jen zranit a pak dorazit jinak). Pozn: někde uvádějí, že škodu můžete i dostat nejen dělat. Další ikonky mohou představovat určitý druh potvor, které musíte zabít. Stejná ikonka se objevuje u každé potvory v tom pruhu nahoře, který říká, co je zač, když ji zaměříte. Nebo musíte najít věci nějakého typu.

Když chcete plnit minihry, dejte si třeba do další sady zbraní mody s těmi druhy škody, které běžně nepoužíváte.

Někdy se vám může podařit splnit dva požadavky (dvě ikonky) jednou ranou, když máte něco zabít ohněm a zároveň máte zabít určitou potvoru.

potvory
zabijte potvoru typu nekro zabijte potvoru typu demon
zabijte potvoru typu beast - šelma zabijte potvoru typu spectral
druhy poškození
použijte el.škodu použijte spektrální škodu
použijte oheň použijte fyz.škodu
použijte jed kritický úder
věci
najděte střelnou zbraň najděte meč
najděte zbroj najděte mod
najděte vylepšenou věc
(ne bílou)
jiné
splnit quest

zpracováno podle článku z PCGamer a podle příspěvku od Psybil z fora na hellgatelondon, poslední změna: červen 2011 (přidán obrázek z tutoriálu)

Info o hře

Obecně o hře