K čemu mapa, prostě jdete tam, kde se ještě něco hýbe, a zabijete to. Není co řešit.
 

Metro

Míle kolejí a podpůrné infrastruktury, to tvoří podzemní dopravní systém Londýna, který přežil invazi démonů celkem dobře. Ačkoli jsou zde všude známky devastace, není neobvyklé dostat se do skladišť,v které jsou úplně netknuté. Jsou zde také zbytky zdrojů energie, které zde byly postaveny Templáři během jejich ústupu do podzemí, a které mohou být objevovány těmi zvědavými – a dostatečně odvážnými - aby se vydali prohledávat podzemí zaplavené démony.

Covent Garden Service Line

Tento terminál je stěží něco víc než jen servisní depo pro vlaky. Jeho blízkost k nebezpečí je připomínkou, že hrozba démonů je všudypřítomná a reálná.

 

Northern Line

Tato linka vychází ze stanice Leicester Square. Probíhá přibližně pod St. Martin’s Street, bylo objeveno několik odboček na dříve uzavřené lokace. Povídá se, že Primus konstruuje tajnou mučírnu někde u této linky avšak nikdo ji ještě neobjevil.

 

Leicester Square Line

Poskytuje spojku mezi stanicemi Covent Garden a Leicester Square a jediný provoz, který tady je, je temného původu. Těžce zde visí dusný vzduch zabarvený zlověstným červeným nádechem. Cestovatelé se tudy sice mohou dostat na jih ale musí být těžce ozbrojeni.

 

Info o hře

Podmenu