K čemu mapa, prostě jdete tam, kde se ještě něco hýbe, a zabijete to. Není co řešit.
 

Lokace a mapy Hellgate:Global

V bočním podmenu jsou další podrobnosti o městu, stanicích a stokách, jsou to informace ze starého ofic. webu Hellgate London

Mapa světa ve hře

Schematická mapa propojení stanic a jednotlivých oblastí a lokací hry se obejví po stisknutí klávesy M. Tyto vazby se nemění, ačkoli prostředí jednotlivých lokací je generováno náhodně. Mapa světa se odkrývá postupně, jak plníte úkoly a oblasti procházíte. Do většiny lokací se můžete kdykoli vrátit.

Mapa Hellgate:London se liší a je tady.

V hellgate:Global je několik postupných, oddělených oblastí, které mají rozdílné mapy. mapa hellgate:global-london

První je mapa questů, které děláte v Londýně, je to 5 aktů a končí po zabití hlavního bosse Sydonai. Originální (obrovská) velikost mapy je tady. Bude popsáno podrobněji později.

mapa hellgate:global-londonPo zabití Sydonai se vám otevře portál do Mark Lane, kde vám Broker otevře vchod do Closed station a společně dr.Fawkesem budou zadávat questy. Zadávání questů se liší oproti základní části hry - questy se vám objevují postupně v logu vpravo nebo vám je vysílá Broker pomocí dialogového okna. Návod na bossy a questy v této oblasti od Ophelie je tady. V této oblasti je poslední boss na levlu 40, a prostým splněním questů nezískáte tolik zkušeností, abyste ho mohli zabít. Musíte sbírat zkušenosti opakovaným procházením lokací - grind. Nejlépe se to dělá ve Stonehenge, viz níže.

mapa hellgate:global-londonDo Stonehenge máte přístup po úrovni 20 z Templar baseStonehenge je speciální oblast v tom, že zde nejsou žádné povinné questy. Je dělaná na opakované průchody a maximální zisk zkušeností. Level potvor se přizpůsobuje úrovni vaší postavy (nebo úrovni první postavy v partě, která vstoupí do oblasti). Jsou zde dva vyšší bossové - Dessicator v The deepest Wild, a Moloch. K Molochovi se dostanete, když zaplatíte vstup hlavami 4 nižších bosůů, viz mapa. K jejich doupatům se dostanete po zaplacení 5 essencí příslušné barvy u každého vchodu. Molocha má cenu farmit až na levlu 50 na obtížnosti Hell v partě. Do té doby jen sbírejte sady hlav a zabíjejte, co potkáte.

mapa hellgate:global-abyssPo splnění questů v Closed station se dostanete do Parliament square. Zde je mnoho zadavatelů questů. Questy v katakombách si nechte, až budete na vyšším levlu. Potvory jsou tam o 1 až 5 úrovní nad vámi. Návod na questy napsal Ophelie tady a na zabíjení bossů tady

Mapa Tokyo se připravuje

Poslední změna: říjen 2011. Mapy převzaty z wiki na hellgateaus se souhlasem autora.

Info o hře

Podmenu