Stejný slizouni jako darkspawn a navíc smrdí sírou. Sirek je málo, tak na ně, kuřáci!
 

Imp - skupina

Třída:Primus

Hodnost: Nižší démon

Frakce: Imp Diabolist, Imp Scout, Imp Sniper, Imp Trooper

Imp

Impové jsou nejnižší z klanů Darkspawn. Praskliny v jejich přirozeně tuhé kůži uvolňují výpary síry, která je pohání v boji a dává jim sílu, pokud se týká škody a obrany.

Imp diabolist

Diabolist nepotřebuje mechanismy, které tak zajímají jeho příbuzenstvo. Démon se spoléhá na magické síly podsvětí, pomocí kterých sesílá pohromu na nešťastné nepřátele. Používá pekelný oheň a esence spektrální roviny. Diabolisti mají vazbu s ostatními ze svého klanu a používají část své energie na vytváření štítů a léčení ostatních.

Imp scout

Tihle ďábelští tvorové používají k zasahování nepřátel zdálky jak lidské tak démonické zbraně. To jim umožňuje velkou variabilitu útoků a je tak téměř nemožné vybudovat obranu proti všem z nich, zvláště proto, že jen zřídka chodí sami.

Imp sniper

Snipeři používají zbraně s nejdelším možným dostřelem, aby vyrovnali handicap své fyzické slabosti. Snadno se s nimi vypořádáte ale nejdříve musíte překonat vzdálenost k nim. A protože rádi kradou a používají extrémně silné zbraně, které lidé vymysleli, aby se sami udrželi daleko od nebezpečí, snadněji se to řekne než udělá.

Imp trooper

Tihle pěšáci Impů jsou houževnatí bojovníci, kteří nosí jeden meč, ať už ukradený nebo jimi vyrobený. Obvykle se pohybují v malých tlupách. Dělají různé druhy škody, a tak to jsou docela problémoví nepřátelé.

 

Info o hře

Démoni