K čemu mapa, prostě jdete tam, kde se ještě něco hýbe, a zabijete to. Není co řešit.
 

Hellrifty a průchody

Hellrifty

Hellrifty - podzemní brány do jiné dimenze - průchody do Pekla. Je jich pod Londýnem hodně a je potřeba je uzavřít.

hellrift1

Hellrifty se objevují náhodně v lokacích a dělají problémy, protože osvědčené cesty se tak stávají nebezpečné. Hellrift se projeví jako velký červený kruh, který je z jedné strany prostupný. Tímto portálem vejdete na platformu, z které obvykle vedou schody dolů, pak je tam vidět altánek a okolo se potulují většinou impové. V hellriftech, které souvisí s questy, bývá nějaký nechutný boss. Z této úrovně hellriftu se nedá zónovat do stanice ani použít teleportační zařízení.

Na minimapě se hellrift objeví jako žlutý čtyřlístek.

Hellrifty questové

První je hellrift v Covent garden market, kde na vás naběhne Shulgoth, kterého musíte zabít. Pak se prosekáte do altánku, kde najdete zbytky dr.Fawkese a to je všechno. Nic dalšího tu není.

Druhý questový hellrift je v British museum. Sem máte přinést cosi od Fawkese. Je tu další boss, Sekworm, který se nechutně regeneruje, když ho nelze zabít, odlákejte ho, doběhněte k altánku a položte na stojen (je tam bublina) zařízení od Fawkese. V tom momentě se objeví nápis, že hellrift bude zničen, utíkejte pryč.

hellrift2

Další questový hellrift je na Picadilly circus. Kromě otravných impů je v altánku průchod do další sféry pekla - Step to hell. Ten musíte proslídit, abyste našli hrobeček Oracle. Doporučuju to proslídit pořádně, hlavně boční výklenky se sochami, bývají pod nimi truhly se zajímavými věcmi.

Náhodně generované hellrifty

Každá lokace má nějakou šanci, že se na ní náhodně vygeneruje hellrift. Hellrifty na počátku hry, v aktu 2-3, jsou bohužel hodně jednotvárné - bývají buď jen s altánkemn a tlupou impů, a pokud tam nejsou nějací rare bossové, nestojí ani za to se tím zabývat, nebo tam bývá i vchod do další úrovně pekla - Ancient blood, kde se opět nacházejí výživné truhličky a rozmanitější potvory. Tam stojí za to lovit. Z této úrovně se dá teleportovat na stanici.

Passageways - průchody

Na rozdíl od hellriftů jsou nenápadné - většinou jsou to čtvercové nebo kanálové poklopy, případně nepřikrytý vchod do kanalizace. Bez minimapy, na které se zobrazují jako žlutý čtyřlístek, je většinou ani neuvidíte. Bývá jich několik druhů - vzhledově jsou to buď "maintenance rooms" - místnosti údržby, nebo stoky nebo jeskyně (ty se jinde nevyskytují, většinou je to dlouhá úzká chodba s truhlou na konci). Mají jen jeden vchod, kterým se také musíte vrátit - je to žebřík. Nefunguje zde zónování ani teleport do stanice. Někdy může být uvnitř další passageway - viz obr. Vzhled se většinou neváže k typu, ačkoli Elite caves asi nejsou.

passage1
  Čtvercový poklop
passage2
  Průchod v průchodu
hellrift2
  Tajemná jeskyně

Hidden passageways mívají sem tam bosse, ale většinou jsou z hlediska možného sběru věcí nezajímavé.

Treasure passageways - neváhejte a sbírejte, je to plné peněz a potvory žádné. Dá se tam nahrabat slušný balík

Elite passageways - čekejte jednu či lepších potvor, a tedy i dobré věcičky

Info o hře

Podmenu