Nenávistní hnusní šmejdi. Prý trauma z dětství. Ts, kecy, ani v pekle není hůř než na ZŠ
 

Gremlin - skupina

Třída:Primus

Hodnost: Nižší démon

Frakce: Gremlin Diabolist, Gremlin Scout, Gremlin Sniper, Gremlin Trooper

Gremlin

Gremlini dostali svou přezdívku kvůli své nenávistně zlomyslné povaze na rozdíl od roztomilých šprýmařů, kteří také bývají s tímto jménem spojováni. Ví se, že dělají nájezdy i na nejhlídanější objekty, aby zničili nebo ukradli zařízení, a mají potěšení z toho, když mohou proti lidem použít lidské zbraně. Dávají jim přednost před vlastní výrobou. Tajemná modrá záře, která vystupuje ze zářezů v jejich kůži, je způsobena spektrálními silami, ze kterých čerpají svou moc.

Gremlin Diabolist

Tihle kouzelníci jsou velmi problematičtí, když jsou mezi svými bojovnými příbuznými, udržují je naživu a ochraňují je svými magickými silami. Nezpůsobují škodu pokud k tomu nejsou vyprovokováni.

Gremlin Scout

Je to průzkumník v tom pravém smyslu slova, vždy v pohybu, prohledává ruiny Londýna a hledá lidi, kteří přežili, nebo ztracené artefakty. Jsou to experti na boj zdálky a používají jak dobrou taktiku tak dobrou volbu zbraní.

Gremlin Sniper

Zůstávají z dosahu těch pomalých upachtěných tvorů známých jako lidé. Tihle ďáblíci zasahují se smrtící přesností. Naštěstí jejich tendence neustále hledat lepší zásah umožňuje jejich dálkovou palbu přežít.

Gremlin Trooper

Tito pěšáci preferují taktiku udeř a uteč na rozdíl od boje tváří v tvář s obvykle fyzicky nadřazenými nepřáteli. Používají zbraně pro boj zblízka jedno i obouruční podle toho, co mohli ukrást nebo najít v ulicích Londýna.

 

Info o hře

Démoni