Blbec smradlavý. Tohohle mohl vymyslet jen úplný magor, co to maj ve Flagshipu za lidi?
 

Fetid Hulk

Fetid Hulk

Třída: Beats

Hodnost: Nižší démon

S více než 12 stopami na výšku se Fetid Hulk pohybuje po dvou končetinách, a jeho dlouhé a svalnaté paže mu poskytují při pohybu občas oporu. Ale to je vidět zřídka, protože je obvykle potkáte, když svými gigantickými jako palice vypadajícími pěstmi mlátí nepřátele, utloukajíce je na kaši. Ačkoliv jejich velikost, síla a energie jsou působivé, jsou trochu loudaví a zdaleka ne inteligentní. Taktika a udržování vzdálenosti jsou při boji s nimi dvě nejlepší zbraně.

Zvláštní pozornost by měla být věnována velkému zářícímu vaku hned pod ústy Fetid Hulka. Obsahuje obzvláště virulentní toxin, který je uvolněn, když se bestie cítí extrémně ohrožena. Pokud tohle nastane, udělejte všechno možné, abyste se vyhnuli delšímu účinku jedu.

Vývoj návrhu Fetid Hulka

Fet-id adj.
1. smrdutý.

Hulk n.
1. Někdo, osoba nebo objekt, který je objemný, nehrabaný nebo těžkopádný.

Chcete svého vlastního démona? Vezměte tyhle dvě definice, přimaštěte děsem a hoďte své démonické těsto na několik hodin do trouby s negativní energií. Hotovo. A je zrozen Fetid Hulk. Toto monstrum je jeden z těch brutálních bezmozků v Hellgate, stejně škodlivý jako je silný. Mmm, chutné!

vyvoj fetid hulka

 

Původní koncepty Hulka byly podle Flagshipího vkusu příliš vychrtlé. Ale stejně jako mnoho jeho druhů, i náš smradlavý chlapec ztloustl když dospěl..

fetidhulk
klik pro větší obrázek

Artworky

fetid art1 fetid art2
Kliknutím obrázky zvětšíte

 

Info o hře

Démoni