Kradou, hádají se, útočí ze zálohy, mají gangy, jsou drzí .. úplně jako lidi
 

Darkspawn - skupina

Darkspawn

Třída:Primus

Hodnost: Nižší démon

Frakce: Darkspawn Diabolist, Darkspawn Scout, Diabolist Sinper, Darkspawn Trooper

Darkspawnové jsou frakce ve třídě Primus, které spojuje vášeň pro spojování démonické magie s technologií. Jsou neukojitelní při svém hledání nového a neznámého, a tak se často potulují ulicemi a tunely a hledají ukryté věci nebo, ještě lépe, dobrodruhy s mocnými zbraněmi.

Darkspawnové nejen že vyrábí své vlastní vybavení, ale mohou také využít to, které najdou během svých hlídek. Není neobvyklé vidět je nosit pozemské zbraně, které byly sebrány původním vlastníkům.

Darkspawnové jsou rozděleni do několika skupin, které se odlišují jak svou pecializací, tak velikostí a hodnostmi. Poznání jejich individuálních předností a slabostí je důležité pro šanci na přežití.

Darkspawn diablolist

Diabolists je pyšná skupina, jsou arogantní a sadističtí. Ačkoli klany jsou tak soutěživé, že stěží pomáhají jeden druhému, existují drby, že tihle jednají k újmě ostatních klanů. Pomohou sice jeden druhému ve vlastní frakci ale raději uvolní svou magickou energii v boji proti nepříteli.

Darkspawn scout

Pročesávání trosek města a zvláště jeho početných podzemních oblastí, je vášní těchto démonů. Jsou obzvlášť lstiví, často tiše číhají a nic netušící dobrodruh je přepaden ze zálohy a rozsekán dřív než zjistí, co se vlastně stalo.

Darkspawn sniper

Tito démoničtí ostřelovačí jsou nebezpečnější když jsou dále od cíle. Jakmile je dostanete do boje zblízka, rychle se s nimi vypořádáte, ale nedají se tak snadno nalákat jako jejich nižší příbuzní.

Darkspawn trooper

Elitní bojovníci klanu Darkspawn. Tito urputní démoni jdou do bitvy vyzbrojeni všemi možnými zbraněmi. Ačkoli se tradičně vyhýbají lidským zbraním, někteří byli viděni, jak používají Grappler s devastující a překvapivou účinností.

 

Info o hře

Démoni