Hellgate station je web o akční RPG Hellgate:London a Hellgate Global
Nevíte, která páčka? Čtěte FAQ.
Rozdíly Hellgate Steam proti HGL
Obtížnosti ve hře.
Hellgate Steam je stejně jako HGG lineární a není zde opakování ve zvýšené obtížnosti (Nightmare, Hell) jako v klasickém HGL. Místo toho si můžete obtížnost měnit v roletce v horním pravém rohu dle libosti. Obtížnost lze změnit jen ve stanici a platí až pro následující lokaci, do které vstoupíte. Rozehraná lokace se nemění (pokud jste si odskočili do stanice přes portál). Většinou se začátek hry hraje na Normal, než získáte aspoň nějaké skilly, pak se pro plnění questů, v podstatě v celém průběhu hry, přepne na Nightmare. Teprve pro farmení koncových bossů se přepíná na Hell, protože jen tam padají ty žádané věcičky. Pro obtížnost Hell ale potřebujete kritickou škodu a dobrou kritickou šanci, jinak si moc neškrtnete.
Nároky věcí a ranky
Hellgate Steam je stejně náročné na atributy věcí jako HGG.
Proto potřebujete ranky. Ranky lze získat až po úrovní postavy 50. Za každý rank získáte 5 atributů. Při plnění questů se díky přidaným lokacím v Second attack dostanete do Parlament square zhruba na úrovni 45. Plněním questů zde získáte dalších pár úrovní. Na úrovni 50 si přepněte v obrazovce postavy v Options roletku "Divide exp" na grades a běžte do Stonehenge. Nejlepší způsob jak získat ranky (z hlediska časové náročnosti) je vymlátit první jeskyni v Harrow deep a Shadow pass ve Stonehenge, exit hry, znovu start (tlačítko reset nefunguje) a znovu ...a znovu...
Potřebujete také splnit všechny boční questy, za jejich plnění získáte okolo 50 atributů.
Většina postav potřebuje nejméně 20-25 ranků, aby vůbec mohla nosit zbraně, které potřebuje na bossy v Hell. Teprve potom můžete znova přepnout na levely, dorazit level 55 a jít na bossy v Hell.
Nové věci v obchodě v sekci Misc
- V obchodě jsou k dostání za pár šupů retrainery na atributy, skilly a expertise.
- Také jsou tam ke koupi +skill body. Můžete jich mít až 10. Klidně je nakupujte už v průběhu plnění questů, jakmile máte dost peněz a použijte je (pravým tlačítkem je aktivujte).
- Kupte si Radar device, funguje vždy 8 hodin a skvěle se s ním hledají questové potvory.
- Mod socket expander - vrtačka na zaslepené díry ve zbrani. Dejte zbraň do inventáře a pravým tlačítkem myši klikněte na ten mod expander. Myš se změní na vrtačku, klikněte s ní na tu zbraň a objeví se okno, které se ptá, jestli to fakt chcete udělat. Chcete.
- Basic a advanced mod preservatives. Používají se v nanoforge, dávají se do toho spodního okénka. Basic prezervativ zabrání, aby se při selhání upgradu snížila úroven zbraně, advanced prezervativ zabrání, aby se po úrovni +6 zbraň rozbila.
- Effect amplifier zajistí, že v augmentrexu dostanete nejvyšší možnou hodnotu přidané vlastnosti, dává se do spodního okénka.
- Safety separator device se používá při vyndávání modů ze zbraní. Pokud vám na modu nezáleží, nemusíte ho použít, ale demodifikátor tady funguje nějak divně. Zvolíte mod, potvrdíte, že to chcete vyndat, ale hra vyndá vždy první mod zleva. Pokud chcete vyndat třeba jen třetí mod, musíte po potvrzení, v momentě, kdy postava začne mrskat rukama, znova stisknout ten mod, který opravdu chcete. Protože se to nemusí vždy podařit, je dobré mod separator používat.
- Inventory bag a bag na mody. Můžete mít max 2 inventory bagy a 1 bágl na mody.
- Srdce na oživování - když umřete, můžete se na místě vzkřísit. Kupujte, pokud jste už vyčerpali srdce od Tea (viz níže).
Supply soldier Teo
Každý den vám v Greenwich headquarter dá Theo 5 srdcí na oživování a jeden diassembler. Den končí/začíná v 8 večer.
Disassembler rozbíjí věci na materiály a je časově omezený na 1 hodinu, čas ubíhá od momentu, kdy ho pravým tlačítkem aktivujete, a to i ve stanici. Aby začal fungovat, je ještě potřeba v roletce dole v inventáři vybrat, do jaké kvality předmětů má věci rozbíjet. Když zvolíte třeba Rare, budou všechny bílé, zelené a modré věci rozmontovány a do inventáře se pomocí klávesy "F" dostanou jen legendary a unikátní věci. Materiály potřebujete na upgrade věcí, stejně jako nanoshardy, které rozbitím mohou vzniknout.
Lokace
Přejmenovali některé stanice, místo jedové uličky a Oculise jdete přes London tower, po zabití Sydonaie se otevře portál k Brokerovi, který vás pošle do Closed station, kde musíte splnit spoustu questů, než se dostanete do Parlament square. Jakmile tam zabijete Beriala, otevře vám Titus cestu do Tokya. Tam jsou další nové lokace a bossové.
Stark v Holborn station
V Holborn station vám nabídne quest, při kterém dostanete do inventáře masku, brnění a zbran, která vám má ukázat, jak budete vypadat, až budete velcí. Zkontrolujte i skilly a přetáhněte si ty nové do lišty. Všechno tohle je jen dočasné, až splníte quest, seberte ten prsten, který je jako odměna. Dává 15% proražení štítů. Použijte ho, protože až do úrovně 50-55 žádný jiný nedostanete. Quest musíte splnit dřív než dosáhnete úrovně 10. Pak máte smůlu.
Bioengineer Spencer
Hned jak splníte quest s Joeyho nohou, začne vám nabízet quest, že máte nohu znova získat. Vypadá to jako zacyklení hry. Nevšímejte si ho, nohu budete potřebovat až na konci hry pro výrobu talismanu pro vstup do Land of rest.
Popis Closed station, Katakomb a Abyss
Jedná se o první setkání s novými lokacemi, jak jsme je tzenkrát v HGG zažili v guildě cardium Europa.
- Boje v Closed station
- Parliament square - katakomby. Oculiss a Karabia dávají na Hell 4 mody.
- Bossové v Abyss. Lilith a Nahem dávají boty jako Grimsoles, ramena, např. Asymetric defenders, Nahema i opasky, např. Kaiser kit. Berial na Hell dává mythic zbraně - Morax, Plague carver, unikáty Hurricane, Hero halfshell, Surplus surplice...
Azurits 26/03/2019 v 15:32 (Odpověď)
SuE 26/03/2019 v 16:10 (Odpověď)
Jsem heretik, já vím. Jen mě strašně štvou ty chyby, co zanesli do single playeru, taková to mohla být skvělá hra.