Hellgate station je web o akční RPG Hellgate:London a Hellgate Global

Tak to máme globální oteplování, globální krizi a teď i globální démony. No Supr!
Nevíte, která páčka? Čtěte FAQ.

Zpráva o stavu pekla


14 Komentáře
Zobrazit komentáře jako (Lineární | Vláknové)

AstroCreepCZ 22/04/2013 v 16:19 (Odpověď)

Z čechů tu hraje jenom pár už ,škoda že sem hellgate global objevil tak pozdě.

Slw 23/04/2013 v 14:10 (Odpověď)

a co Cardium, je aktivní? Co mě pohltilo D3 sem HGG nenastartoval

SuE 23/04/2013 v 15:40 (Odpověď)

CE je asi po smrti, jak Mark přestal hrát, tak to celé nějak pošlo. Když jsem asi 2 měsíce byla v guildě sama, tak jsem šla jinam

A co D3? napřed na to spousta lidí nadávala, pak byly nějaké změny, je to lepší?

Slw 23/04/2013 v 18:27 (Odpověď)

je to s D3 lepší. sc nejhraju, ale na hc se drží slušná komunita napohodu lidí. s každým patchem se to posouvá zas o kousek někam dál - já vidím vývoj vpřed, ale spousta hráčů by se mnou nesouhlasila. spousta jich brečí že je to jen o farmě, ale ruku na srdce, d2 i diablo bylo o farmě taky (i HGG je nakonec o farmě oculů atd :) jak sem psal jinde, já si tam to svoje diablo našel a co mi čas dá, trávím kosením démonů/nemrtvých/bestií/temných zaříkávačů ap. silám pekla zmar ať už je kosíme v jakékoliv hře! ;-)

drak 23/04/2013 v 17:33 (Odpověď)

No hurá SuE - už jsem si říkal, že jsi to tady zapíchla:). Já zkoušel HGG znovu s novou grafikou, ale nějak už mě to netáhne - asi to trvalo moc dlouho - nejdřív čekání na HGG a potom nemožnost s hrát se starou grafikou...Někdo mi psal, že se chystá HGG 2 - to je asi blábol, co ? Tak ať se ti dobře hraje!

SuE 23/04/2013 v 18:52 (Odpověď)

hg2 se prej chystá, má to být TPS, delají to na jiném engine než hgl (ten je prý tak bugový, že se na to radši vybodli), dělají to hanbitsoft ale práva prý má gamemeca, což by mohlo být dobré, protože hanbiti jsou hrozní šmejdi, ale gamemca jsou taky korejci, tak se uvidí ...

drak 23/04/2013 v 17:37 (Odpověď)

..ještě doplním - na FB máme 68 liků :) a sem tam i někdo zajde a jednou za čas někdo hru objeví, tedy si myslím, že ještě nějací hráči přibývají - což potvrzuje co i říká SuE...

AstroCreepCZ 23/04/2013 v 17:47 (Odpověď)

Ano, mohu potvrdit že hráči pořád pomálu ale přibývají

drak 06/05/2013 v 12:19 (Odpověď)

Tak jsem to zase pustil na chvíli - zkouším toho summonera s jedem ( těžko říct zda u toho vydržím ) . Co se týče starých lokací z HGL tak tam to je v pohodě, ale ty nové většinou tak divně cukaj a to i na té nové grafice ( i když méně ) a to mě štve. No a Stonehenge je kapitola sama pro sebe, ideálně bylo hrát za enga a hodit tam strike a zalézt, obraz spadnul na pár fps a zase se rozběhnul a hurá dovnitř. Nevím, jak se to chová ostatním.
Jinak ten můj Summoner je " Boomer_8 ", ostatní postavy jsou taky " Boomer_..." + číslo.

Viktor - www, 07/05/2013 v 23:31 (Odpověď)

Tak jsem z nostalgie hledal nejakou hru, co bych si zahral (trpim dedkovskym syndromem, ze mne az na vyjimky novejsi hry nebavi), listuji si tedy nahodne vybranym starym Levelem... a narazim na Hellgate:London. A ted zjistuji, ze podle toho existuje i MMO. A ze nejspis uz asi umira. Muzu se optat jaka je +- populace serveru, na kterem by bylo mozno potkat nejvic Cechu, zda to lze hrat aniz bych zaplatil korunu (byt za zabavu nemam problem platit a 6 let jsem platil dohromady pres 10 tisic za DDO.... tak do umirajici hry investovat nechci) a tak dale? Jak jsem pochopil, customer service je neco, na co se uz asi ani ptat nemam :-)

SuE 09/05/2013 v 12:16 (Odpověď)

zkus to, hrát se fakt dá i bez koruny, aspoň než se dostaneš do endgame - pak už je jen na každém, jestli nafarmí pala a zkusí koupit zbraně aspoň +7 na mrketu, nebo to riskne a bude upgradovat Hus nebo Thory na +8 bez preservů, nebo nafarmí kupony a zkusí presrvy na upgrade za ně vygamblit .. nebo koupí tcoiny za $$.

Vometak 09/05/2013 v 21:50 (Odpověď)

Ty jo ono to jeste existuje jo? :)

SuE 10/05/2013 v 11:29 (Odpověď)

ty jo, ty ještě existuješ, jo? :)

Vometak 13/05/2013 v 11:12 (Odpověď)

Zatim ano :D

Přidat komentář

Slova mezi hvězdičkami budou tučná (*tučně*), podtržení podobně pomocí podtržítek _podtržené_.
 
 

 

Oficiální stránky


Hellgate Global
Facebook HGG
Twitter HGG
 

Další stanice

Náš facebook
Hellgate-resurrection
Hellgateaus
 

Mail webmaster

  sue@centrum.cz

RSS

RSS 2.0
RSS komentáře
 

Odkažte na nás

  hellgate station
 
Hru Hellgate Global provozuje T3fun. Můžete hrát zadarmo, opravdu to jde až do konce dohrát bez placení - ale chce to hodně času.
Ve hře je premium shop na pomůcky. Původně byly tickety pro vstup ale ty už zrušili.
Většina obsahu tady na webu, kromě questů, je už upravena pro HGG.

Pozn: pro založení účtu na t3fun nepoužívejte mail na seznam ani hotmail (nejde to pak potvrdit) ale radši gmail.com nebo mail.com